מאיר דהן – חזון העיר יבנה

רקע: 

חבר מועצת העיר יבנה מטעם הליכוד עו"ד מאיר דהן, יבנאי מבטן מלידה, יליד יבנה, נשוי לסמדר ואב לשקד, לנועה ולאליה. עו"ד עצמאי במקצועו, ועוסק בעשיה ציבורית משחר נעוריו.

וועדות שארצה להיות בהן: 

 

ועדת חינוך: החינוך הוא הנושא החשוב ביותר לכולנו, החינוך הוא הנשק של העם היהודי, המשאב היחיד בעצם של עם ישראל, ועל כן אני רואה חשיבות עליונה לא רק בהעצמת התלמידים החזקים והפיכתם למדענים הבאים של עם ישראל, כי אם בטיפול אינטנסיבי בתלמידים חלשים שנפלטים בשלב זה או אחר ממערכת החינוך, ובמקום להיות אזרחים מועילים הופכים ברבות הימים לנטל כלכלי וחברתי.

ועדה לאיכות הסביבה: אני רגיש מאוד לנושא איכות הסביבה, ופועל מול חבריי השרים וחברי הכנסת על-מנת לקדם חוקים למען איכות הסביבה בארץ ישראל. אז כמובן שכתושב יבנה וכמי שמגדל ילדיו ביבנה, אני רואה חשיבות עצומה בשימור איכות הסביבה בעיר.

וועדה לתכנון ובנייה: כמי שנולד וגדל בשכונה וותיקה ביבנה אני רואה חשיבות עליונה בשיפור פני השכונות הוותיקות, אם באמצעות תכנית פינוי בינוי, אין באמצעות תכנית תמ"א 38, והן באמצעים אחרים, כאשר העצמת תושבי השכונות מהווה חלק גדול בתכניות הללו.

ועדה לענייני ביקורת: כאזרח וכמשפטן אני רואה חשיבות עליונה בשמירה על טוהר המידות, על התנהלות תקינה וחוקית. מעבר לצורך לשמור על מנהל תקין הרי שחוסר במנהל תקין יש לו השפעה על כל תחומי חיינו כאן ביבנה – חינוך, תשתיות, איכות סביבה, בניה ועוד. 

ועדות הנחות בארנונה: חשוב להיות חלק בוועדה הזו על-מנת לדאוג שאלה הזכאים להנחות יקבלו אותן, אך לא פחות מכך על מנת לדאוג שמי שאינו זכאי לכך לא יקבל הנחה בארנונה.

ועדה לבטיחות בדרכים/תחבורה: החיים קודמים לאיכות החיים. וחיי ילדינו וביטחונם הם החשובים ביותר לנו. ועל כן אני רוצה לדאוג לכך שהילדים של כולנו נמצאים בידיים טובות, בעיר בטוחה.

על הרשימה שנבחרה – הייחוד שלה:

אני בשיח הפוליטי עשרות שנים, משחר נעוריי, וליתר דיוק מגיל 13.

אני יכול לומר לך שעם השנים הציבור מאס בעסקנים פוליטיים, כוחניים, מבטיחי הבטחות ללא כיסוי, הנאחזים בקרנות המזבח והדואגים בעיקר לעצמם. אלה הוציאו את דיבת הפוליטיקה רעה.

מנחם בגין היה גיבור בחרותי, האיש שהלכתי שבי אחר קסמו, מי שהיווה עבורי דמות מופת כסמל להזדהות. מודל לחיקויי.

הלכתי שבי לא רק אחר תפיסותיו הביטחוניות-מדיניות והחברתיות-כלכליות של בגין, כי אם בעיקר אחר אישיותו שהייתה מיוחדת במינה, שלקח על עצמו את מלוא האחריות גם על מעשיהם של אחרים, ולא להאשימם.

מנהיג צנוע ואנושי, ערכי ומוסרי שקשה למצוא במחוזותינו בימים אלו. "מה אני", חזר ואמר בשיא הצלחתו הבינלאומית, "אני יהודי פשוט".

זהו האיש שאחראי על כך שאני בתנועת הליכוד, על כך שאני בחיים הציבוריים בכלל.

אהבתי אותו כאילו היה אבי.

ופה אני חוזר לרשימת הליכוד למועצת העיר. אין בה עסקנים פוליטיים, אין בה גנרלים, יש בה אנשים! יש בה אנשים חדשים, צעירים ורעננים אל לא פחות מכך ערכיים ומוכשרים שנולדו וגדלו ביבנה ושיש להם רצון עז וכן להפוך את יבנה למקום שטוב יותר לגור בו. 

ולא לשכוח שאנחנו הרשימה היחידה ששיבצה 2 נשים במקומות ריאליים. זו אמירה ברורה: אנחנו בליכוד מאמינים בכוח הנשי! ביכולת שלהן לנהל ולהנהיג.

מאיר דהן חבר מועצת

מאיר דהן מכנס בדחיפות את הוועדה לאיכות הסביבה בעיריית יבנה · יו"ר ועדת ההיגוי העירונית מאיר דהן · מאיר דהן ארגן תרומה לחיילים · עו"ד דהן מאיר את השכונות · צדק צדק ....

高薪工作招聘

找工作不外乎就是錢多事少離家近,高薪工作機會,招聘官網https://www.special-work.com/,工作輕鬆上班時間自由,讓你輕輕鬆鬆高收入。

在台南找工作是否有高薪?高薪工作一直都有,點擊台南找工作,高薪工作並不難,培訓合格就可以上崗。