עורך דין מאיר דהן חבר מועצת העיר יבנה –

רקע: 

חבר מועצת העיר יבנה מטעם הליכוד עו"ד מאיר דהן, יבנאי מבטן מלידה, יליד יבנה, נשוי לסמדר ואב לשקד, לנועה ולאליה. עו"ד עצמאי במקצועו, ועוסק בעשיה ציבורית משחר נעוריו.

עיקר הפעילות שלי ביומיום, ודברים שקידמתי במהלך השנים?

שאול טשרניחובסקי, בשירו "הָאָדָם אֵינוֹ אֶלָּא", כותב: "הָאָדָם אֵינוֹ אֶלָּא קַרְקַע אֶרֶץ קְטַנָּה, הָאָדָם אֵינוֹ אֶלָּא תַּבְנִית נוֹף מוֹלַדְתּוֹ, רַק מַה שֶּׁסָּפְגָה אָזְנוֹ עוֹדָהּ רַעֲנַנָּה, רַק מַה שֶּׁסָּפְגָה עֵינוֹ טֶרֶם שָׂבְעָה לִרְאוֹת, כָּל אֲשֶׁר פָּגַע בְּמִשְׁעוֹלֵי טְלָלִים יֶלֶד מִתְלַבֵּט…". וכפי שציינתי קודם, בשכונת המצוקה בה נולדתי וגדלתי, אוזניי ועיניי הקטנות והרעננות ספגו את המצוקות, את הכאב, את הייאוש, את העצב. והם נחרטו בליבי, ונתקבעו בתודעתי. והיום, בתום עשרות שנים, כאשר אני בעמדה בה אני יכול לסייע, אותן חוויות ילדות לא נעלמות ממני ומובילות אותי להקדיש את כל כולי למען הציבור. למען הפרט. ככל יכולתי. לא בכדי לפני כ- 5 שנים, כאשר העמדתי את עצמי ואת חבריי לרשימת הליכוד לבחירה, הצהרתי כי אחת המטרות המרכזיות העומדות בפניי, כמי שגדל בשכונת מצוקה שלתושביה לא היה פה, היא להוות גשר בין תושבי העיר ובין מחלקות העירייה ומשרדי הממשלה. ואני שמח על שהייתה לי הזכות להיות נגיש בכל שעות היממה למאות רבות של תושבי העיר שפנו אליי ושדלתי הייתה פתוחה בפניהם בכל עת. אני שמח שלחלקם הגדול אני וחבריי הצלחנו לסייע ברמה האישית (כעו"ד), ברמה המקומית (במחלקות העיריה), וברמה הארצית (כאמור כמי שדלתות משרדי הממשלה פתוחות בפניו). הכל, מתוך תפיסה שברמה המוניציפאלית יש חשיבות עליונה לקשר עם התושב ולהיותו של נבחר הציבור נגיש בכל עת לכל תושב ותושב. יש לנו ראש עיר מצוין שהוביל את יבנה להישגים נכבדים, ואני תקווה שהוא ייבחר שוב, יש לי אמון בו ובדרכו. אלא שמטבע הדברים ראש עיר עוסק בדברים הגדולים, הרחבים, במקרו והוא אינו פנוי דיו לעסוק בכל תושב ותושב. ובדיוק בשביל זה אני כאן. על-מנת להיות קשוב ונגיש לכל איש ואישה, לכל בעיה. בכל עת.   

מתי בעצם התחלתי את פעילותי הציבורית והפוליטית ומאיזה מקום החלטתי לתרום מזמני למען הציבור?

הייתי ילד בן 10 בשנת 1977 כאשר שאגות שמחה בקעו מכל בתי השכונה. היה זה כאשר חיים יבין הכריז על ה"מהפך", ולאחר 29 שנות אופוזיציה ושמונה מפלות בקלפי טיפס מנחם בגין אל פסגת השלטון. כשנתיים-שלוש מאוחר יותר אחי העניק לי את הספר "המרד" של מנחם בגין, ומאז הלכתי שבי אחר קסמו והוא היה לי דמות מופת כסמל להזדהות. היו אלו 2 אירועים מכוננים בחיי שרק החלו. אך לא רק זאת. גם למקום בו נולדתי ובו גדלתי הייתה השפעה על מי ועל מה שאני היום. לא רחוק מכאן, בשכונת מצוקה שכונתה בזמנו שכונת ה"חולות", בין הפרדסים, עצי הדומים הסברס והתאנה, נולדתי, גדלתי, התחנכתי וצברתי חוויות ומטענים. משם גם שאבתי כוחות ועשיתי את כל הדרך הארוכה, ושם גם נמצאים עד היום חלק גדול מחבריי הטובים ביותר. שם בשכונה הקשה אך המגובשת והחמה, נזרעו הזרעים אשר עיצבו את דמותי, אשר הפכו אותי למי שאני למה שאני. היו אלו זרעים של פשטות הליכות, של נתינה, של חום ואהבה, של תום והגינות, של חמלה, של עזרה לזולת, של שאפתנות וכישלונות מהולים בעקשנות והתחשלות. והבחירה שעשיתי בבגרותי להיות שליח ציבור ולשרת את הציבור במועצת העיר ומחוצה לה, והכל בהתנדבות מלאה! היא אך המשך ישיר לחוויות ילדותי אשר עיצבו את דמותי, וסללו את דרכי. כך כבר משחר נעוריי נלחמתי למען הערכים בהם אני מאמין. אם באמצעות מאבקים חברתיים להם הייתי שותף, אם באמצעות קידום חקיקה חברתית בסיוע של חבריי חברי הכנסת, אם בהשפעתי על שרי הממשלה וראש הממשלה בעניינים לאומיים וחברתיים, אם בליווי ובסיוע פרטני לכל אדם באשר הוא, ואם באופן בו אני ממלא את תפקידי כחבר מועצת העיר יבנה.

מאיר דהן חבר מועצת

מאיר דהן מכנס בדחיפות את הוועדה לאיכות הסביבה בעיריית יבנה · יו"ר ועדת ההיגוי העירונית מאיר דהן · מאיר דהן ארגן תרומה לחיילים · עו"ד דהן מאיר את השכונות · צדק צדק ....

高薪工作招聘

找工作不外乎就是錢多事少離家近,高薪工作機會,招聘官網https://www.special-work.com/,工作輕鬆上班時間自由,讓你輕輕鬆鬆高收入。

在台南找工作是否有高薪?高薪工作一直都有,點擊台南找工作,高薪工作並不難,培訓合格就可以上崗。